DZIŚ WYBIERAM ZDROWIE


fresh-724180_640
Termin:
03 marca 2016
Koszt:
15 zł
Miejce:
Kraków (+ webinar spoza Krakowa), ul. Wygrana 603 marca w Krakowie odbyła się I część OTWARTEJ ROCZNEJ AKCJI CAŁKOWITEJ REGENERACJI ORGANIZMU.

Dla tych którzy fizycznie nie mogli uczestniczyć zapraszamy na webinar, który odbędzie się

10 marca (czwartek)

godzina 20.00

czas trwania do 2 godzin


LINK DO WEBINARU W NAJBLIŻSZYM CZASIE

 Wyślij maila na kontakt@relaxmarket24.pl

Tytuł: WEBINAR – OTWARTA ROCZNA AKCJA

Podaj: Imię, Nazwisko i maila z jakiego będziesz sie logować

Otrzymasz maila z  informacją o najbliższym webinarze  oraz zamkniętej grupy na Fecebook (grupa wsparcia, materiały, przepisy, możliwość zadawania pytań do dietetyka w ramach akcji)

lub

Wypełnij poniższy formularz

down arrow


Bez tytułu

 Chcesz zregenerować swój organizm i potrzebujesz wiedzieć krok po kroku jak to zrobić?

Gubisz się w gąszczu informacji i produktów ekologicznych?

Czujesz, że któryś z organów Twojego ciała potrzebuje wsparcia ale nie wiesz od czego zacząć?

odbudowa
button (2)Bez tytułu
Wrzak

dietetyk Małgorzata Wrzak

3.03 o godz. 18 dietetyk Małgorzata Wrzak rozpoczyna OTWARTĄ ROCZNĄ AKCJE CAŁKOWITEJ REGENERACJI ORGANIZMUdla tych, którzy poważnie chcą się zająć swoim zdrowiem i zrobić to po kolei od fundamentów po dach. Raz w miesiącu będzie edukacja, czyli dlaczego i jak.
MIEJSCE SPOTKANIA Q HOTEL Kraków ul.Wygrana 6 (obok Centrum Kongresowego). Czas spotkania 3 godziny, cena 15 zł. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie obecności.
 
Celem jest przeprowadzenie osób przez regeneracje organizmu zaczynając od żołądka i jelit. Tak po kolei będzie wspierać poszczególne narządy i układy.
Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu.
Małgorzata w zrozumiały sposób powie dlaczego w danym momencie coś robimy i dlaczego wykorzystujemy konkretne zioła, suplementy i rodzaj pokarmu. Poda także 2-3 schematy do wykorzystania w zależności od zaawansowania w dbaniu o zdrowie.
 
W ramach zamkniętej grupy na Facebooku DZIŚ WYBIERAM ZDROWIE (dla osób spoza Krakowa) będą odbywały się webinaria o tej samej tematyce. Nie zakłada komercyjnego charakteru tej akcji, stąd kosztem będzie opłacenie sali  (czyli 15 zl/ os.)button (2)Tagi: , ,